RDC Tiešsaistes seminārs par aktualitātēm radiācijas drošības jomā 22.09.2022

3,9 TIP

SĀKUMS:
22-09-2022

Valsts vides dienesta Radiācijas drošības centrs (turpmāk – VVD RDC) ir Valsts vides dienesta struktūrvienība, kura saskaņā ar likumu “Par radiācijas drošību un kodoldrošību” veic radiācijas drošības uzraudzību un kontroli, kā arī, lai paaugstinātu radiācijas drošības līmeni valstī, organizē un koordinē personāla, kura darbs saistīts ar radiācijas drošību, apmācību.

VVD RDC uzaicina Jūs piedalīties ikgadējā tiešsaistes seminārā operatoriem, kas veic darbības ar jonizējošā starojuma avotiem, par aktualitātēm radiācijas drošības jomā 2022. gada 22. septembrī plkst. 10:00-13:30 Teams Live.

Lūdzam aizpildīt pieteikšanās anketu līdz 2022. gada 19. septembrim https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=rZPVon3wVUyHyBBsJta6CPRI4gK1M5RIgL5fTQYutE5UQk5KUThEV0RZUEJVVUVYQjk4NkNDMzRXOCQlQCN0PWcu!

Aicinām informāciju izplatīt interesentiem! Vienlaikus atzīmējam, ka VVD RDC informāciju par semināru izsūtījis e-pastā uzņēmumiem, kas veic darbības ar jonizējošā starojuma avotiem (operatoriem).

Vēršam uzmanību, ka dalība seminārā ir bezmaksas, kā arī pēc semināra būs pieejams videoieraksts. Ārstniecības personas par dalību seminārā pēc paštesta aizpildīšanas saņems kredītpunktus – 3,9 TIP (Latvijas Ārstu biedrības Sertifikācijas padomes apstiprinājums)! Lai saņemtu apliecinājumu par dalību seminārā, ārstniecības personām līdz 1.oktobrim būs jāaizpilda paštests, par kuru informāciju sniegsim semināra laikā.

Pieslēgšanās saite Teams Live pasākumam personām, kas pieteikušas dalību seminārā, tiks izsūtīta dažas dienas pirms semināra. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar VVD RDC Licenču un reģistru daļas eksperti Veroniku Ozoliņu (tel. 67084288, e-pasts veronika.ozolina{at}vvd.gov.lv).